ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΓΕ.Λ. Δομενίκου

Επίδοση ελέγχων προόδου και απολυτηρίων.

Ανακοινώνεται ότι η επίδοση ελέγχων προόδου για τους μαθητές των Α΄ και Β΄τάξεων του σχολείου μας θα γίνεται από την Παρασκευή 24 Ιουνίου 2016 μέχρι και την Πέμπτη 30 Ιουνίου 2016 και τις ώρες 09:00 π.μ- 12:00 μ.μ.
Από την 1η Ιουλίου 2016 και καθ’ όλη τη διάρκεια του καλοκαιριού η επίδοση θα γίνεται κάθε Τετάρτη (ημέρα εφημερίας του σχολείου) και κατά τις ίδιες ώρες.
Η επίδοση των απόλυτηρίων στους μαθητές της Γ΄Λυκείου θα γίνει την Τετάρτη 29 Ιουνίου και την Πέμπτη 30 Ιουνίου 2016 και τις ώρες 09:00 π.μ- 12:00 μ.μ. και από 1ης Ιουλίου και κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού μόνο κάθε Τετάρτη και κατά τις ίδιες ώρες. Παρακαλούνται οι τελειόφοιτοι μαθητές να φροντίσουν να προσέλθουν οι ίδιοι για την παραλαβή των απολυτηρίων τους.
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Γκούθας Δημήτριος
Φιλόλογος

Μαθητές που προάγονται – Α ΤΑΞΗ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 Αγρόδημος Κωνσταντίνος Αθανάσιος
2 Αθάνατος Άγγελος Αθανάσιος
3 Βαλιάκου Παρασκευή Αντώνιος
4 Βάμπος Απόστολος Κωνσταντίνος
5 Βαρσαμή Θωμαή Κωνσταντίνος
6 Γκουντούλα Ανδριάννα Δημήτριος
7 Δανιήλ Ευαγγελία Χρήστος
8 Ευαγγελοπούλου Χρυσοβαλάντω Όλγα Δημήτριος
9 Ζουρλαδάνη Ιωάννα Δημήτριος
10 Καλογιάννη Ανθή Νικόλαος
11 Καραΐσκος Φώτιος Ευθύμιος
12 Καρέλας Θεόδωρος Ζήσης
13 Κλεισιάρη Ελένη Ευθύμιος
14 Μητούλα Ευανθία Νικόλαος
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 Μιχαλογιάννης Χρήστος Γεώργιος
2 Μπαργιώτας Θεόδωρος Ραφαήλ Χρήστος
3 Μπρούζας Παναγιώτης Χαράλαμπος Ηλίας
4 Μυλωνάς Αναστάσιος Ραφαήλ Παύλος
5 Νταμάνης Γεώργιος Ευριπίδης
6 Ξεφτέρη Αποστολία Ιωάννης
7 Παναγιωτίδου Όλγα Ορέστης
8 Πούλιου Σπυριδούλα Αστέριος
9 Σαπουνά Ευτυχία Τιμολέων
10 Σγουραλή Σάρα Αστέριος
11 Τσούκου Παρασκευή Σάμι
12 Φάκας Απόστολος Δημήτριος
13 Φάκας Μάριος Θωμάς Γεώργιος

Μαθητές που προάγονται – Β ΤΑΞΗ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΑΚΡΙΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
3 ΑΛΗΠΡΑΣΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΓΕΛΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
7 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΖΙΩΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗ ΜΥΡΤΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ
15 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΛΕΣΙ ΝΤΕΝΙΣΑ ΑΡΜΠΕΝ
17 ΜΗΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΙΟΣ
18 ΝΤΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
19 ΠΑΤΣΙ ΑΛΜΠΙΟΝΤ ΦΕΜΙ
20 ΠΑΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21 ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22 ΣΑΠΟΥΝΑ ΛΕΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23 ΣΓΟΥΡΑΛΗ ΖΩΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
24 ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΦΡΑΚΟΥΛΙ ΚΛΕΡΙΝΤ ΕΝΤΜΟΝΤ

Μαθητές που προάγονται – Γ ΤΑΞΗ

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
2 ΑΚΡΙΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΚΡΙΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΛΙΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
12 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΒΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΜΕΛΙΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΜΕΡΝΤΑΝΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΘΩΜΑ
3 ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΜΠΙΜΤΖΑ ΖΩΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
5 ΝΑΚΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΞΕΦΤΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΠΑΛΑΣΚΑ ΡΗΓΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
12 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
13 ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ
14 ΤΑΨΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΤΖΙΩΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
16 ΤΣΟΥΛΧΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΕΛΟΥΜΠ
17 ΦΡΑΝΤΖΑΣ ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝΤΕΣ

Α Λυκείου
Βαρσαμή Θωμαή Κωνσταντίνος 19,9
Κλεισιάρη Ελένη Ευθύμιος 19,1
Παναγιωτίδου Όλγα Ορέστης 18,5
Β Λυκείου
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4
Γ Λυκείου
ΑΚΡΙΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,2
ΑΚΡΙΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,5
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,7
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,8
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,8
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,6
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,2
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,7
ΝΑΚΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,2
ΞΕΦΤΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,8
ΠΑΛΑΣΚΑ ΡΗΓΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,2
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,5
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 18,7
ΤΖΙΩΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18,2
ΤΣΟΥΛΧΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΕΛΟΥΜΠ 18,9
Θέματα #ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΑ #αριστεύσαντες #ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ #έλεγχοι #ΟΝΟΜΑΤΑ #ΠΡΟΑΓΩΓΕΣ