Κλήσεις στην Εθνική Κορασίδων

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΕΘΝΙΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Συνεχίζονται την επόμενη εβδομάδα οι προπονήσεις της Εθνικής ομάδας Κορασίδων σε όλη την Ελλάδα στις προπονήσεις της Εθνικής κορασίδων, κλήθηκε και η νεαρή αθλήτρια του ΓΣ.Ε.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ , Παναγιώτου Ρίτα, οι αθλήτριες που έχουν κληθεί είναι οι εξής:

Γκρουπ Αθήνας
Πατέλη Κωσταντίνα (ΑΕΚ)
Γεωργίου Ζωή (ΓΣ Ηλιούπολης)
Λύρα Μαριαλένα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Καρακάση Έλενα (ΑΟ Μαρκόπουλο)
Φάκη Ζωή (ΑΕΚ)
Θώδη Ελένη (ΓΑΣ Παμβοχαϊκός)
Τσιγαρίδα Άντια (ΑΟ Ηλυσιακός)
Νικολογιάννη Ασημίνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Μιλεντίγιεβιτς Ελένη (ΑΟ Αιγάλεω)
Μπαλογιάννη Πολυξένη (ΑΟΝ Βύρωνος)
Τσαλικούση Μαρία (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Οι αθλήτριες καλούνται την Δευτέρα, 03/11/2014 και ώρα 14.45
στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη «Μελίνα Μερκούρη» (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 16.45).

Γκρουπ Θεσσαλονίκης
Ξανθοπούλου Μαρία – Αικατερίνη (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Μυλωνά Άννα (ΠΟΝ Μουδανιών)
Βασιλοπούλου Μαριάνθη (ΓΣ Κοζάνης)
Σαρλή Αφροδίτη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Τσουκαλά Άννα (ΑΟ Καβάλα)
Τσιουτσούλη Ευαγγελία (ΣΦΚ Πιερικός)
Κουνουπίδου Άννα (ΣΑΑΚ Ανατόλια)
Ματσαρόκη Αναστασία (Πήγασος Πολίχνης)
Κωνσταντινίδου Φωτεινή (ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης)
Δασκάλου Κωνσταντίνα (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)
Καραφουλίδου Άλκηστις (ΑΣ Μακεδόνες Αξιού)
Αλεξάκου Κατερίνα (ΑΣ Μακεδόνες Αξιού)
Πήττα Άννα-Λαμπρινή (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Γουγούση Αναστασία (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Καλαγασίδη Παναγιώτα (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Στρατή Δήμητρα (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Ξανθοπούλου Παναγιώτα (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Οι αθλήτριες καλούνται την Τρίτη, 04/11/2014 και ώρα 19.15
στο ΕΑΚ Σταυρούπολης (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00).

Γκρουπ Θεσσαλίας-Στερεάς Ελλάδος
Θέου Κατερίνα (ΓΣ Αλμυρός Βόλου)
Κουτρουμπή Ειρήνη (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός)
Διάλα Βασιλική Μαρία (ΑΣ Αργώ Βόλου)
Σταματίου Χρυσάνθη (ΑΣ Αργώ Βόλου)
Γεωργούλα Νάντια (ΑΣ Αργώ Βόλου)
Παναγιώτου Ρίτα (ΓΣ Ένωση Ελασσόνας)
Οι αθλήτριες καλούνται την Τρίτη, 04/11/2014 και ώρα 15.15
στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30)

Θέματα #βόλεϊ #ΓΣΕΕ #εθνική #Ελασσόνα #κορασίδες